Teksti suurus:
A A A

Taliolümpia ala meie endi õuel

22.02.2018
17.veebruari ennelõunal said kaasvõitlejatest mõneks tunniks konkurendid, kui Avinurme malevkonna korraldatud igatalvisel laskesuusatamise võistlusel selgitati endi seast välja parimad laskesuusatamises.
Sel aastal polnud ei enne võistlust ega selle toimumise päeval muret lume puudumise pärast – seda lasi ilmataat lahkelt juurde sadada veel kogu võistluse ajagi. Enne kella 10ks välja kuulutatud starti ütles kohaletulnutele oma tervitussõnad edasi pool aastat tagasi Alutaguse malevat juhtima asunud uus malevapealik. Loosimise tulemusel selgunud stardijärjekorras alustasid 3 x 2km pikkust võistlusrada viis võistkonda, kes kõik ka edukalt finišisse jõudsid. Iga distantsiringi läbimise järel sooritasid võistlejad 7 lasku märklehtede pihta erinevatest laskeasenditest – lamades, püsti, põlvelt.
Kuigi võistlejaid polnud just ülearu palju,  olid osavõtjad erineva taustaga ja erinevas vanuses noortest tulijatest veteranideni, nii et võistlus oli omajagu põnev ja individuaalseid auhindu sai välja anda erinevates vanuseklassides.
Lõppkokkuvõttes jagunesid võistkondlikud tulemused järgnevalt:
I koht võistkond Iisaku I
II koht võistkond Iisaku II
III koht võistkond KL Veteranid.
Au ja kiitus võistlejatele pingutuse ja elamusterohke laupäeva eest, tänusõnad korraldajatele raja, toitlustamise ja auhindade eest ning kõigile osalejatele selle eest, et nad ei pidanud paljuks kulutada osa oma nädalavahetusest järjekordsele Kaitseliidu ettevõtmisele.
 
Anneli Reino
Avinurme malevkond
Pildimeenutus: