Teksti suurus:
A A A

Tule Kaitseliitu!

 • Kuidas liituda Kaitseliiduga?

  1. Vali välja malev, millega soovid liituda. Malevate nimekirja ja kontaktandmed leiad siit.

  2. Võta valitud maleva personalispetsialistiga meili või telefoni teel ühendust ja lepi kokku kohtumine.

  3. Kohtumisel selgita enda eesmärke, saad infot maleva tegevuse kohta ning abi malevkonna valikul. Lisaks saad liitumiseks vajalike dokumentide blanketid. Võta kaasa ka kaks dokumendifotot.

  Blanketid võid alla laadida siit:
            Kaitseliidu seaduse alusel antud tervisetõend
            Kaitseliidu malevaga/küberkaitseüksusega  liitumise avaldus;
 • KAITSELIITU ASTUJA ANKEET
  • Vastama peab kõigile küsimustele. Eitava vastuse korral märkige küsimuse vastuseks, kas „ei ole“ või „puudub“. Juhul kui mõni vastus ei mahu ankeedi väljale, siis kasutage lisalehena valget lehte.
   Alljärgnevate isikuandmete kogumise eesmärgiks on seadusandluses (eelkõige Kaitseliidu seaduse § 24 ja 80) sätestatud Kaitseliidu liikmele kehtestatud nõuetele vastavuse kontrollimine. Kaitseliidu isikuandmete töötlemise põhimõtetega tutvumiseks külastage Kaitseliidu kodulehekülje isikuandmete töötlemise alamlehte http://www.kaitseliit.ee/et/isikuandmete-tootlemine
                Kaitseliidu malevaga/küberkaitseüksusega või Naiskodukaitsega liitumise avalduste juurde ankeet.     

           4. Leia Kaitseliidu liikmete hulgast endale kaks soovitajat. Soovitajate puudumine ei ole avalduse esitamisel takistuseks - tavaliselt leitaksegi soovitajad liikmekssaamise protsessi jooksul.

           5. Kaitseliidu liikmeks vastuvõtmise kohta teeb ettepaneku malevkonna/üksikkompanii juhatus ning otsuse langetab malevapealik.