Teksti suurus:
A A A

Alutaguse ringkonna naised Valgas sportimas

25.08.2016
20.-21. augustil toimus Valgas kolmandat korda Naiskodukaitse vabariiklik spordivõistlus. Alutaguse ringkonda  esindasid viis vahvat naist: Jelena Nesterova, Laine Tops, Valeria Zjuzkova, Kairit Tops ja Anita Maškina.
Korraldajad olid välja mõelnud mitmesuguseid võistlusi, milles igaüks võis osaleda. Valik oli suur: mälumäng, vibulaskmine, hoota kaugushüpe, granaadivise, teatejooks jne. Kõige põnevam ja meeldejäävam võistlus oli rahvastepall, sest võistkonnad pidid mängima seda suure täispuhutava palliga. Kohe mängu alguses läksid kõik hasarti, mõned said ka traumasid, aga jätkasid siiski vapralt võistlemist.
Võistlused olid mõeldud kuueliikmelistele võistkondadele. Vaatamata sellele, et Alutaguse ringkonnast tuli kohale ainult viis naist, esinesime kõik edukalt. Saavutasime ka võidu pendelteatejooksus. Üldises arvestuses saavutamise tubli kaheksanda koha. Seega eesmärk - tulla esikümne sekka, sai täidetud.  Meie võistkonnas oli väga sõbralik ja toetav õhkkond.
Kahe päeva jooksul rõõmustas kõiki imeilus päikesepaisteline ilm. Suured tänud Valga ringkonna liikmetele ja korraldusmeeskonnale, kes selle toreda ürituse ette valmistasid ja läbi viisid!
 
Võistkonnaliige
Valeria Zjuzkova
Pildimeenutus: